NAŠI TRENÉŘI

Trenér je tanečník, který vede tréninkový proces tanečníka, motivuje ho a připravuje ho na soutěže a vystoupení. Trenér je osoba, která tanečníka rozvíjí nejen tanečně, ale učí ho disciplíně, odpovědnosti, spolehlivosti a týmové spolupráci. V TEAMU GJ si velmi zakládáme na tom, že v naší skupině jsou mezi trenéry a tanečníky přátelské, až rodinné vazby, které pro nás hodnotově stojí nad všemi sportovními výsledky.

ELMER CARVALHO

ELMA

Výborný lektor, choreograf, freestyler a také úžasná osobnost, díky které jsme vystoupali na extraligovou úroveň a získali jsme mezinárodní přesah - podívali jsme se na soutěže jako MISTROVSTVÍ SVĚTA a MISTROVSTVÍ EVROPY v hip hopu a WORLD OF DANCE.

GABRIELA JIRÁKOVÁ

GABČA (GAB)

Úžasná a vždy veselá Gábinka, která je zakladatelkou a hlavní manažerkou taneční skupiny TEAM GJ. Díky její nepřetržité píli a cílevědomosti vybudovala v Říčanech spolu s ostatními velkou taneční rodinu, která je její příjemnou a neoddělitelnou součástí.

NATÁLIE KŘÍŽOVÁ

NATÁLKA

Natálka je naše velmi nadaná, šikovná a úspěšná tanečnice. Členka TGJ již od počátků a jsme nesmírně pyšní na to, jak se nám vypracovala. Má velmi široký taneční rozhled ve všech stylech - ať už se jedná o Hip Hopu, Choreo, House Dance, ale dokáže skvěle zatancovat i např. contemporary.

DANIEL HLAVATÝ

DAN

Náš skvělý, vždy dobře naladěný a dynamický trenér Breakdance. Dan tvoří neodmyslitelnou součást nejen trenérů, ale nově se stal součástí i naší složky dospěláků, a tak se rozvíjí nejen v jeho tanečním stylu - breakdance, a stává se naší nepostradatelnou součástí!.

LUKÁŠ BERNÁTH 

BERRY
Lukáš je naší novou posilou pro složku junioři A, kterou trénuje spolu s Domčou. Velmi se těšíme na jeho přínos do TGJ.Berry je skvělý tanečník z B-SOUL crew Liberec, který se věnuje převážně tanečnímu stylu Popping.

ELISABETH EISNER

ELIS

Naše úžasná, spolehlivá a srdcová Elis! Je neodmyslitelnou součástí TGJ, bez které by nic neklapalo na 100%. Vzhledem k její veliké lásce k tanci se velmi rychle vypracovala a letos poprvé s nadšením nastupuje i jako lektor.  

VLAĎKA STUŠKOVÁ

VLADUŠ

Úžasná, usměvavá a skvělá trenérka, která miluje tanec. Vladěnka k nám přišla již před mnoha lety z tanečních skupin Zkrat a Last minute. Nyní je TGJ maminkou mnoha našich tanečnic a tanečníků a je velmi motivující a vždy pozitivně naladěnou trenérkou, která z tanečníků vytváří jedinečné osobnosti. 

DOMINIKA HOROVÁ

DOMČA

Energická, profesionální a sympatická tanečnice, lektorka a choreografka. Domča se dostala přes balet, moderní gymnastiku, disca až k hip hopu, který ji naprosto oslnil - dlouhou dobu působila ve známé taneční škole BDS Academy.

PETRA MOTYČKOVÁ

PÉŤA

Péťa je naše stále se rozvíjející tanečnice a tvář TGJ již dlouhou dobu. Její vytrvalou pílí a vášní pro tanec se stala nejen naší skvělou tanečnicí, ale také nepostradatelnou trenérkou. Kromě tancování a trénovaní v TGJ je Péťa členkou dívčí streetové formace Las Chicas, se kterou slaví příjemné úspěchy na choreo scéně.

ANETA PRCHALOVÁ

HBO

Výrazná, talentovaná a úžasná tanečnice, empatická lektorka a originální choreografka. I když je v TGJ zatím krátkou dobu, stala se neodmyslitelnou a oblíbenou součástí. Anet je pod svou přezdívkou HBO výraznou a oblíbenou osobností české taneční scény.Anet začínala v roce 2002 v taneční skupině BDS Academy.

VOJTĚCH BOUŘ

VOJTA

Náš úžasný a super sympatický b-boy Vojta je dlouholetým trenérem a velkou oporou pro TGJ. Vojta trénuje začátečníky i pokročilé a jeho velmi oblíbenou disciplínou v rámci breakdance jsou power moves.

JANA NOVÁ

JANČA
Naše milá, veselá a velmi přátelská trenérka Janča se skvělým přístupem k dětem a velmi motivující výukou. 

Vede úspěšné kurzy v Mnichovicích ve Studiu Caroll.