STREETDANCE

je zastřešující pojem, který se používá pro popis tanečních stylů, které se vyvinuly mimo tanečního studia, přímo v ulicích, školních dvorech a tanečních klubech. Začal se objevovat ve Spojených státech v roce 1970. Patří sem všechny taneční styly jako: Breakdance, Popping, Locking, Hip Hop, New style, House dance.

U nás v TGJ vyučujeme soutěžní i nesoutěžní složky a kromě tvorby choreografií se věnujeme i freestyle = unikátnímu stylu, kterým tanečník vyjadřuje pocity prostřednictvím tance a který se obvykle váže na určitý hudební žánr.

Naše kurzy jsou rozděleny podle věku a výkonnosti tak, abychom mohli ke všem tanečníkům přistupovat co nejvíce individuálně. Do jednotlivých složek rozdělujeme tanečníky na základě konkurzu, který probíhá vždy na začátku sezóny (školního roku).

KURZY

Nové kurzy na sezónu 2019/2020

FAMILY

věk neomezen 

Trenéři: VLADUŠ a NATÁLKA 

Chceš si s námi přijít zatrsat "jen tak"? Tak doraž každé úterý na skvělé lekce streetdance pod vedením Vladuš a Natálky. Kurz je pro kohokoli - maminky, tatínky, tety, strejdy, to vše intenzivní formou, protože street není jen pro teenagery a nikdy není pozdě začít! Přijďte vyzkoušet:)!

RED MASTERS - breakdance 

od 6 let

Trenéři: VOJTA a DAN

V TGJ si přijdou na své i pokročilí tanečníci BREAKDANCE. Chceš si dát pořádně do těla a zároveň umět fresh triky? Tak to je tato složka přesně pro tebe! Trenéry máme do konce září v Brazílii, takže lekce začínají až od října:)!

RED BEGINNERS - breakdance

od 6 let

Trenéři: VOJTA a DAN

Naše báječné trenérské duo si opět bere pod palec legendární lekce BREAKDANCE. Pokud jsi začátečník a chceš se naučit základy breakdance, jsi tu správně. Kluci umí s tanečníky neskutečné zázraky, máte se na co těšit! Trenéry máme do konce září v Brazílii, takže lekce začínají až od října:)!

DĚTSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE

YELLOW

dětská věková kategorie 8 - 11 let

Trenéři: VLADUŠ a YENDO

Kdo miluje Vladuš a Yendu tak jako my, tak je zde správně! Dětské áčko plné nabušených tanečníků, kteří prošli náročným konkurzem, má velké plány. Chceme trénovat naplno, soutěžit, battlovat a hlavně se bavit a kamarádit! Takže pokud máte stejné plány, tak jste tu správně. Už se nemůžeme dočkat na první trénink. Bude to jízda!

BLUE

dětská věková kategorie 8 - 11 let

Trenéři: PÉŤA 

Pokud chceš na sobě strašně moc pracovat a zároveň najít skvělý kamarády, tak jsi zde správně! Péťa je skvělá dlouholetá trenérka TGJ, která se svými složkami dělá zázraky! Těšit se můžeš na zábavné tréninky, spoustu nových tanečních kroku a taky na soutěže a vystoupení. Bude to velký!:)

PINK

dětská věková kategorie 5 - 7 let 

Trenéři: NATÁLKA


Naše trenérka Natálka má pro vás letos hlavní cíl - abyste si tanec zamilovali:). Těšit se můžete na energické lekce plné zábavy, tance, nových kamarádů a hlavně legrace. A my už se nemůžeme dočkat, až vás všechny poznáme!

ORANGE

dětská věková kategorie 8 - 11 let

Trenérka: NATÁLKA

Asi nejvíc přihlášek letos přišlo do téhle složky, takže pokud jsi tu - gratulujeme, podařilo se ti téměř nemožné:). Natálku není třeba představovat, je to trenérka a ségra v jednom a zároveň naprosto skvěle tancuje! Těš se na soutěže a na pořádnou legraci, bude to skvělý rok!

GREEN

dětská věková kategorie 7 - 10 let
Trenérka: ELMER a PÉŤA 


Miluješ tanec a potřebuješ se na lekcích pořádně vyřádit? Tak to jsou pro tebe lekce s našimi Elmou a Péťou to pravé! Naučí tě skvělé sestavy a zároveň si mezi ostatními najdeš spoustu kamarádů! Těšíme se na společný rok, moc si ho totiž užijeme!

JUNIORSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE

WHITE

juniorská věková kategorie 12-14 let
Trenéři: ELMER a NATÁLKA

Juniorské áčko má velmi zajímavé plány. Začne se pěkně zostra a makat se bude na všech tanečních stylech - hip hop, house, lock, pop a dalších. Výběr byl velmi náročný a proto gratulujeme všem, kdo se dostali takto daleko! Nebudete litovat:)!

BLACK

juniorská věková kategorie 12-14 let

Trenéři: YENDO

Náš Yenda je velmi talentovaný a přátelský trenér s mnoha zkušenostmi v oblasti streetdance, které má všechny v plánu předat právě svojí složce. Jestli je něco jisté, tak že se opravdu nudit nebudete:)! Čeká vás rok plný zábavy, soutěží, přátelství a skvělých tréninků!

BEIGE

juniorská věková kategorie 12-14 let 

Trenéři: DOMI

Kdo zná Domču, ví, že jede vždycky "full out" a v tomhle duchu bude celá její složka - naplněná vším - styly, energií, dřinou, výsledky a dobrým pocitem! Myslím, že všichni tanečníci, které jsme vybrali, mají dobrou taneční průpravu a bude to stát opravdu za to.

SILVER

juniorská věková kategorie 12-14 let

Trenéři: ELMER a VLADUŠ

Spojení Vladuš a Elmy je nové a fresh. Tihle dva se znají léta, ale složku spolu ještě neměli! Proto vy, co jste se dostali do SILVER, máte to štěstí, že jste u zrodu bombastického trenérského dua, které má obrovské zkušenosti jak v oblasti choreografií, tak i freestylu. Bude to nezapomenutelné!

HLAVNÍ VĚKOVÁ KATEGORIE

GOLD

hlavní věková kategorie - 15 a více let

Trenéři: CARLOS a ELMER

Ti nejzkušenější a nejlepší z TGJ jsou právě zde. Choreo a freestyle složka zaměřená na hip hop, house, lock, pop a další streetové styly. Kombinace Carlose a Elmera se ukázala jako naprostá trefa do černého, proto jsme rádi, že jedeme dál! Zde najdete tanečníky, kteří nejenom chodí na lekce, ale dávají tomu i něco "navíc". Těšíme se na soutěže, battly a společné projekty!

GREY

hlavní věková kategorie - 15 a více let

Trenéři: NATÁLKA

Srdcová záležitost, makačka a styl, tak by se dala nazvat tato složka, kam si Natálka speciálně vybrala konkrétní tanečníky! Neskutečně se těšíme na výsledek, protože míříme letos hodně vysoko. Chystáme kromě jiného soutěže a různé video projekty. Battly zde budou dobrovolné. Máte před sebou krásný rok plný nezapomenutelných zážitků!

BROWN

hlavní věková kategorie - dorost 14 - 16 let

Trenéři: DOMI a CARLOS

Píle, dřina a výsledky, tak by se dala charakterizovat letošní naprosto našlapaná dorostová složka. Trenérské duo Domči a Carlose bude letos opět brutální a plné inspirace! Chystáme se na soutěže a také battly. Budou i video projekty a v neposlední řadě také ONENESS VOL. 2. Myslíme, že letos opravdu BUDETE MÍT CO DĚLAT:)!

KHAKI

hlavní věková kategorie - dorost 14 - 16 let

Trenéři: GABČA a ELMA

Zbrusu nová složka, něco mezi popovickým dorostem a battle teamem, parta skvělých lidí, kteří makají a chtějí něco v tanečním světě dokázat! Na lekcích budou děckám hostovat i různí další trenéři. Budeme se připravovat na battly a na soutěže a tvořit si svůj taneční charakter. Bude to nářez a bude to stát za to!

MNICHOVICE

ZEBRAS/DĚTI

dětská věková kategorie 8 - 11 let

Trenéři: JANČA

Naše trenérka Janča má pro vás letos hlavní cíl - abyste si tanec zamilovali:). Těšit se můžete na energické lekce plné zábavy, tance, nových kamarádů a hlavně legrace. A my už se nemůžeme dočkat, až vás všechny poznáme!

BUNNIES/MINI

dětská věková kategorie 8 - 11 let

Trenéři: JANČA

Trenérka Janča je milá, veselá, energická slečna, která to s dětmi krásně umí a děti si pod jejím vedením tanec skutečně zamilují! Přijďte si lekci nezávazně vyzkoušet. Moc se na vás těšíme!

BENEŠOV

KANGAROOS

dětská věková kategorie 8 - 11 let

Trenéři: VLADUŠ

Dětská začátečnická složka, kdy se klade důraz na základy v tanečních stylech streetdancu. Součástí je i tzv.výuka freestylu, tedy tvoření vlastní taneční osobnosti. Lehkou a ne tolik náročnou formou si tak postupem času, můžeme vytvořit i dětskou soutěžní složku.

LEOPARDS

juniorská věková kategorie 15+ let

Trenéři: VLADUŠ a ELMA

Po loňském úspěšném roce máme v plánu mnoho nového. Skvělý kolektiv a společná dřina je u této složky samozřejmostí .Tréninky budou letos probíhat mnohem intenzivněji, připravovat se budeme nejen na malé a velké soutěže, ale také zapracujeme na tzv. freestylu, tedy tvoření vlastní taneční osobnosti. Novinkou je také trenér Elmer!

ALLIGATORS

juniorská věková kategorie 12-14 let

Trenéři: VLADUŠ

Po loňském úspěšném roce máme v plánu mnoho nového. Skvělý kolektiv a společná dřina je samozřejmostí u této složky.Tréninky budou letos probíhat mnohem intenzivněji, připravovat se budeme nejen na malé a velké soutěže, ale také zapracujeme na tzv. freestyluu, tedy tvoření vlastní taneční osobnosti.

VELKÉ POPOVICE

DĚTI A

dětská věková kategorie 8 - 11 let

Trenéři: ELMA a NATY

Poprvé se ve Velkých Popovicích vytvořila dětská složka A a B. Dětské "áčko", jak dětem říkáme, je plné nabušených tanečníků a má velké plány! Natálka s Elmerem jsou připraveni se pro vás letos opět rozdat a těší se na tréninky s vámi! Legendární sezóna je před námi!

JUNIOŘI

juniorská věková kategorie 12-14 let

Trenéři: ELMA a NATY

Naši popovičtí junioři se rozrostli o další posily a mají v plánu se do letošní sezóny opět obout! Tanečníci v Popovicích na sobě makají na sto procent a trenérské duo Elmer a Natálka je povedou k těm nejlepším výsledkům! Těšíme se na všechny!