FIT JÓGA S 

OLGOU ŠÍPKOVOU - pokračování

Milé Ženy,

velmi vám děkujeme za vaše milé ohlasy a s radostí vám sdělujeme, že jsme se s Olinkou domluvili na dalším pokračování FIT JÓGY v TEAMU GJ :)!

Startujeme tento čtvrtek 10.1. a POZOR - mění se nepatrně čas - začátek lekcí přesouvá na 9:30 hod.

Lekce bude trvat opět 1,5 hod., tedy do 11:00 hod.

Lekce FIT JÓGY budou toto pololetí rozděleny na 2 trimestry.

V příloze naleznete termíny tréninků, které spadají pod jednotlivé trimestry včetně informací, kdy se lekce např.z důvodu prázdnin nekonají.

PLATBA za 1. trimestr (2. trimestr se bude hradit až později):

Zvýhodněné předplatné na první trimestr je celkem 1530 Kč za 9 lekcí (tzn. 170 Kč za lekci) 

v termínu 10.1. - 28.3.2019.

Možné je také využít jednorázový vstup - 220 Kč / 1 lekce.

Platba se hradí v hotovosti na recepci při první lekci.

**POZOR kapacita je omezená neváhejte si tedy rezervovat své místo - stačí se přihlásit jako odpověď na tento e-mail, že budete pokračovat dál.

Velmi si vážíme vaší přízně a děkujeme vám.

Těšíme se!

PŘIHLÁŠKA

Zarezervujte si místo včas. Registraci a informace ohledně platebních podmínek vám potvrdíme e-mailem.

* Kliknutím na tlačítko "Přihlásit" beru na vědomí, že Team GJ, z.s. bude zpracovávat mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři, a to za účelem plnění svých zákonných a smluvních povinností (např. evidence kroužků a kurzů Teamu GJ). Současně beru na vědomí, že mám i nadále právo přístupu ke všem údajům o své osobě, právo na jejich opravu a další práva stanovená v zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, potažmo v nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, o čemž jsem byl informován. Informace o těchto údajích mi budou poskytnuty Team GJ, z.s. kdykoli na základě písemné žádosti.

Účastí na sportovní akci, lekci či kurzu Team GJ souhlasím s tím, že z této akce mohou být pořizovány zvukové či obrazové záznamy, které mě (či mé dítě - v případě zák. zástupce) také mohou zachycovat. Takovéto záznamy mohou být rozmnožovány a rozšiřovány obvyklým způsobem, a to za účelem propagace kulturních, sportovních či obdobných služeb Team GJ. Zákazník může svůj souhlas s pořizováním zvukových či obrazových záznamů své osoby kdykoli odvolat, a to výslovným úkonem učiněným vůči Team GJ, z.s. na e-mail: info@teamgj.cz.