FIT JÓGA S 

OLGOU ŠÍPKOVOU

Dovolujeme si Vás touto cestou srdečně pozvat na speciální sérii lekcí FIT JÓGY s OLGOU ŠÍPKOVOU. 

Kdy: každý čtvrtek v čase 9:00 - 10:30 hodin 

Kde: v TGJ Studiu v Říčanech (OC Lihovar, Barákova 237/8)

 Začínáme ve čtvrtek 1.11. a končíme ve čtvrtek 20.12. (vánoční lekce). 

Přijďte nabrat energii, uvolnit smysly a užít si tuto speciální atmosféru! Kapacita je velmi omezená, proto neváhejte a rezervujte si místo v kurzu 

PŘIHLÁŠKA

Zarezervujte si místo včas. Registraci a informace ohledně platebních podmínek vám potvrdíme e-mailem.

* Kliknutím na tlačítko "Přihlásit" beru na vědomí, že Team GJ, z.s. bude zpracovávat mé osobní údaje uvedené v tomto formuláři, a to za účelem plnění svých zákonných a smluvních povinností (např. evidence kroužků a kurzů Teamu GJ). Současně beru na vědomí, že mám i nadále právo přístupu ke všem údajům o své osobě, právo na jejich opravu a další práva stanovená v zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, potažmo v nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, o čemž jsem byl informován. Informace o těchto údajích mi budou poskytnuty Team GJ, z.s. kdykoli na základě písemné žádosti.

Účastí na sportovní akci, lekci či kurzu Team GJ souhlasím s tím, že z této akce mohou být pořizovány zvukové či obrazové záznamy, které mě (či mé dítě - v případě zák. zástupce) také mohou zachycovat. Takovéto záznamy mohou být rozmnožovány a rozšiřovány obvyklým způsobem, a to za účelem propagace kulturních, sportovních či obdobných služeb Team GJ. Zákazník může svůj souhlas s pořizováním zvukových či obrazových záznamů své osoby kdykoli odvolat, a to výslovným úkonem učiněným vůči Team GJ, z.s. na e-mail: info@teamgj.cz.