PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Je to tu! Již 4. rokem se k vám vracíme s příměstskými tábory. A letos jsme pro vás připravili spoustu novinek!

  • Tábory jsou nově tematické, takže si můžete vybrat, co vám přesně sedí.
  • Těšit se můžete na hodiny tance, laser game, bazén, celotáborovou soutěž, výlety a další aktivity.
  • Obědy objednáváme z přilehlé restaurace a na výběr máte minimálně ze 4 druhů jídel. Zajištění pitného režimu pro všechny naše účastníky je samozřejmostí. Důležitá je také svačina, kterou pro vás připravíme na dopoledne i odpoledne.
  • Každý termín má svého zkušeného vedoucího, který zodpovídá jak za bezpečnost vás či vašich dětí, tak ale i za skvělou zábavu😊.
  • Naše příměstské tábory se konají v červenci, a to vždy od pondělí do pátku, vždy od 9:00 do 17:00 hodin.  

1. termín: 7. - 9.7.2021

První běh bude zaměřený především na výuku tance, laser game, návštěvu bazénu a organizace společných pikniků. Tento příměšťák je specifický tím, že je kratší než ostatní, ale o to víc bude intenzivní a plný zážitků. Naučíte se krásnou streetdance taneční choreografii, užijete si adrenalin během skvělého odpoledne v laser game aréně a pořádně se vyřádíte v bazénu na Fialce nebo na koupališti. Samozřejmostí jsou venkovní aktivity v podání her, cvičení a společného pikniku.

Vedoucí termínu je skvělá Natálka Křížová, kterou budou doprovázet naše obětavé a veselé praktikantky.

Cena: 2.100,- Kč

2. termín: 12. - 16.7.2021

Druhý běh je zaměřený především na LASER GAME a umělecké sebevzdělání. Program bude zahrnovat výuku tance se specifickými prvky, foto workshop, 2 adrenalinové odpoledne v laser game aréně a samozřejmě venkovní aktivity a návštěvu bazénu či koupaliště.

Vedoucí termínu je Elmer Carvalho

Cena:3.100,- Kč


3. termín: 19. - 23.7.2021

Pokud se rozhodnete pro třetí běh, věřte nám, že nudit se rozhodně nebudete😊!

Tento termín je koncipován jako týden plný pozitivní nálady a skvělých aktivit, jako jsou - výuka tance, návštěva laser game, venkovní aktivity včetně tvz. Beauty day a jógy. Specialitou tohoto turnusu bude společný výlet. ☺ Chybět nebude ani návštěva koupaliště nebo krytého bazénu.

Vedoucí termínu je Natálie Křížová

Cena: 3.100,- Kč

4. termín: 26. - 30.7.2021

Čtvrtý běh je zaměřený především na sport. Pokud jste tedy aktivní, neváhejte a přihlašujte se! Budeme věnovat pozornost různým druhům kolektivních sportů a klást důraz také na protahování a posilování. Nemusíte se ale ničeho obávat, všechno bude přizpůsobeno úrovni účastníků. Specialitou potom bude společný cyklovýlet - kola včetně vybavení budou tedy potřeba. A jako na ostatních termínech, i zde si užijete tanec, laser game, venkovní aktivity a bazén/koupaliště.

Vedoucí termínu je Elmer Carvalho.

Cena: 3.100,- Kč

Přihlašujte se vyplněním formuláře níže. Vaše přihláška je závazná úhradou platby.

Pevně věříme, že v červenci už se vše rozvolní a budeme tak moci naše příměstské tábory uskutečnit! Pokud by vládní opatření realizaci příměstských táborů neumožňovala, samozřejmě vám peníze vrátíme.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

* Vaše osobní údaje zpracováváme podle zásad nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR). Informace související se zpracováním Vašich osobních údajů jsou dostupné na našich webových stránkách [teamgj.cz/gpdr/]. S otázkami týkajícími se ochrany osobních údajů nás kontaktujte na e-mailu info@teamgj.cz.