NAŠI TRENÉŘI

Trenér je tanečník, který vede tréninkový proces tanečníka, motivuje ho a připravuje ho na soutěže a vystoupení. Trenér je osoba, která tanečníka rozvíjí nejen tanečně, ale učí ho disciplíně, odpovědnosti, spolehlivosti a týmové spolupráci. V TEAMU GJ si velmi zakládáme na tom, že v naší skupině jsou mezi trenéry a tanečníky přátelské, až rodinné vazby, které pro nás hodnotově stojí nad všemi sportovními výsledky.

ELMER CARVALHO

ELMA

Výborný lektor, choreograf, freestyler a také úžasná osobnost, díky které jsme vystoupali na extraligovou úroveň a získali jsme mezinárodní přesah - podívali jsme se na soutěže jako MISTROVSTVÍ SVĚTA a MISTROVSTVÍ EVROPY v hip hopu a WORLD OF DANCE.

GABRIELA JIRÁKOVÁ

GABČA (GAB)

Úžasná a vždy veselá Gábinka, která je zakladatelkou a hlavní manažerkou taneční skupiny TEAM GJ. Díky její nepřetržité píli a cílevědomosti vybudovala v Říčanech spolu s ostatními velkou taneční rodinu, která je její příjemnou a neoddělitelnou součástí.

NATÁLIE KŘÍŽOVÁ

NATÁLKA

Natálka je naše velmi nadaná, šikovná a úspěšná tanečnice. Členka TGJ již od počátků a jsme nesmírně pyšní na to, jak se nám vypracovala. Má velmi široký taneční rozhled ve všech stylech - ať už se jedná o Hip Hopu, Choreo, House Dance, ale dokáže skvěle zatancovat i např. contemporary.

YENDO HLAVÁČEK

YENDO

Naše nová posila, která přišla do TEAMGJ teprve v lednu 2018, jako lektor juniorů - Gepards. Ti a i ostatní děti si ho ihned pro jeho zábavnou formu lekcí a pro jeho široký taneční rozhled okamžitě oblíbili. 

VLADUŠ STUŠKOVÁ

VLADUŠ

Úžasná, usměvavá a skvělá trenérka, která miluje tanec. Vladěnka k nám přišla již před mnoha lety z tanečních skupin Zkrat a Last minute. Nyní je TGJ maminkou mnoha našich tanečnic a tanečníků a je velmi motivující a vždy pozitivně naladěnou trenérkou, která z tanečníků vytváří jedinečné osobnosti. 

DOMINIKA HOROVÁ

DOMČA

Energická, profesionální a sympatická tanečnice, lektorka a choreografka. Domča se dostala přes balet, moderní gymnastiku, disca až k hip hopu, který ji naprosto oslnil - dlouhou dobu působila ve známé taneční škole BDS Academy.

PETRA MOTYČKOVÁ

PÉŤA

Péťa je naše stále se rozvíjející tanečnice a tvář TGJ již dlouhou dobu. Její vytrvalou pílí a vášní pro tanec se stala nejen naší skvělou tanečnicí, ale také nepostradatelnou trenérkou. Kromě tancování a trénovaní v TGJ je Péťa členkou dívčí streetové formace Las Chicas, se kterou slaví příjemné úspěchy na choreo scéně.

VOJTĚCH BOUŘ

VOJTA

Náš úžasný a super sympatický b-boy Vojta je dlouholetým trenérem a velkou oporou pro TGJ. Vojta trénuje začátečníky i pokročilé a jeho velmi oblíbenou disciplínou v rámci breakdance jsou power moves.

JANA NOVÁ

JANČA
Naše milá, veselá a velmi přátelská trenérka Janča se skvělým přístupem k dětem a velmi motivující výukou. 

Vede úspěšné kurzy v Mnichovicích ve Studiu Caroll.

PATRIK CARLOS KEJÍK 

CARLOS

Carlos z Brna a.k.a. Smooth C, který doslova miluje tanec a vše s ním spojené, k nám nastupuje letos již na druhou sezónu. Minulý rok přišel jako lektor juniorů s a letos povede nejen je, ale také společně s Elmerem naše LIONS.