DANIEL "DAIVI" VITEŠNÍK

MottoMinulost je sochař, přítomnost je sochat.

InspiraceMoje největší inspirace je moje maminka, moje žena a celkově ti nejbližší. Co se týče známějších tváří je to dlouhodobě Justin Bieber. Velmi však vděčím a vzhlížím navždy ke svým trenérům, kteří jsou Wahe a Zizo.

Na české taneční scéně snad není nikdo, kdo by neznal Dogga Clan, jehož součástí a iniciátorem je právě DAIVI - Fresh,bez zábran a velice originální tanečník.

Daivi je již několik let spjatý s TEAMGJ díky našim letním kempům, kam jezdil jako student. Jsme velmi rádi a moc pyšní, kam se Daivi vytancoval a že ho můžeme po letech přivítat ne již jako studenta, ale jako zkušeného a talentovaného trenéra.

Se svou crew jsou vítězové mnoha prestižních battlů, a tak bude do TGJ vnášet tu správnou battle knowledge a pokusí se z našich tanečníků dostat to nejlepší a prolomit jejich zábrany a strach. Má také veliké zkušenosti s televizními klipy, videoklipy, různými komerčními projekty atp. Sám se pokouší o videotvorbu.

Daivi se díky mnoha workshopům, jak českých, tak zahraničních lektorů specializuje na velkou škálu tanečních stylů - hip hop, house, funkin styles atp. Děti taky budou mít základy ze všech tanečních stylů.

Taneční zkušenosti: