NAŠI TRENÉŘI

Trenér je tanečník, který vede tréninkový proces tanečníka, motivuje ho a připravuje ho na soutěže a vystoupení. Trenér je osoba, která tanečníka rozvíjí nejen tanečně, ale učí ho disciplíně, odpovědnosti, spolehlivosti a týmové spolupráci. V TEAMU GJ si velmi zakládáme na tom, že v naší skupině jsou mezi trenéry a tanečníky přátelské, až rodinné vazby, které pro nás hodnotově stojí nad všemi sportovními výsledky.

GABRIELA DONATI (JIRÁKOVÁ)
GABČA (GAB)

Naše TGJ mom Gabča je zakladatelkou a hlavní manažerkou taneční skupiny TEAM GJ. Díky její nepřetržité píli a cílevědomosti vybudovala v Říčanech spolu s ostatními velkou taneční rodinu, která je její příjemnou a neoddělitelnou součástí. Gabča vás vždy vyslechne, poradí, nasměruje a součástí její práce v TGJ je i motivace všech kolem ní (lektorů, tanečníků), protože cílů dosáhnete jen když budete makat víc než ostatní...😊


NATÁLIE KŘÍŽOVÁ

NATÁLKA

Natálka je úspěšná, inspirativní a velmi talentovaná lektorka a tanečnice. Je členkou TGJ již od jeho počátků a jsme na ni nesmírně pyšní. Má velmi široký taneční rozhled ve všech stylech a stále na sobě pracuje a vzdělává se. Nejvíce jí záleží na tom, aby naši tanečníci nejen dobře tancovali, ale aby se o tanec a kulturu s ním spojenou zajímali a znali důvod, proč tancují a proč právě tanec je disciplína, do které chtějí vložit maximum své energie a času. 

VOJTA BOUŘ

VOJTA

Náš veselý a super sympatický b-boy Vojta je dlouholetým trenérem a velkou oporou pro TGJ. Ať přijdete do TGJ studia kterýkoli den, máte téměř 100% jistotu, že tam Vojtu najdete, protože na sobě pracuje 24/7😊! 

Vojta trénuje začátečníky i pokročilé a jeho velmi oblíbenou disciplínou v rámci breakdance jsou power moves.

VANESA PODZEMSKÁ

VANESS

Vanes u nás začínala v dětské kategorii a nyní už tančí za dospěláky a prvním rokem začíná trénovat děti. Vanes na sobě vždy pracovala víc než ostatní - trénovala naplno, jezdila na workshopy a pilovala freestyle. Svoje lekce vede precizně a je pro výuku dětí velmi talentovaná.

ANNA SVOBODOVÁ

ANIČKA

Anička s námi začínala jako malá tanečnice v dětské věkové kategorii. Již tehdy jsme v ní viděli její lásku a chuť k tanci. Po několika letech v TGJ se z ní stala TOP tanečnice v hlavní věkové kategorii. Reprezentuje TGJ nejen na soutěžích, ale také na prestižních battlech. 

DANIEL VITEŠNÍK

DAIVI

Na české taneční scéně snad není nikdo, kdo by neznal Dogga Clan, jehož součástí a iniciátorem je právě DAIVI - Fresh,bez zábran a velice originální tanečník. Daivi je již několik let spjatý s TEAMGJ díky našim letním kempům, kam jezdil jako student. 

JACOB R. MAUERSBERGER

JACOB

Další fresh posila z řad našich šikovných tanečníků. Jacob již od mala navštěvuje nejen kurzy streetdance, ale také breakdance. Má velmi široký taneční rozhled a neustále na sobě tvrdě maká. Jacob je ten, kdo žádný trénink nikdy nevynechá! Přichází první a odchází poslední.

MARTINA "MÁKA" KVASNICOVÁ

Máka, odchovankyně z BDS Academy, patří mezi velmi uznávené tváře na české taneční scéně. Máka letos povede naše PROFI tanečníky. Těšíme se na jejich taneční pokrok, který je jistě s Mákou čeká!:)

MÍŠA VRŠECKÁ

Naše odchovankyně Míša v TGJ působí již 12 let. V TGJ si tak prošla všemi věkovými kategoriemi – přes děti, juniory až po dospělé, kde ve složce HVK PROFI působí doteď. Pro Míšu je jako pro trenérku nejvíc důležité, aby si děti zamilovaly tanec stejně jako ona.

VLADUŠ STUŠKOVÁ

VLADUŠ

Usměvavá a vždy dobře naladěná Vladuš je skvělou trenérkou a tanečnicí. Kromě toho u nás pracuje jako hlavní koordinátorka komunikace s tanečníky a jejich rodiči. Vladuš k nám přišla již před mnoha lety z tanečních skupin Zkrat a Last minute. Nyní je TGJ maminkou mnoha našich tanečnic a tanečníků, je velmi motivující a z tanečníků vytváří jedinečné osobnosti.

PETRA JANOVSKÁ

PÉŤA

Péťa se svou vytrvalostí, pílí a vášní pro tanec stala nejen naší skvělou tanečnicí, ale také nepostradatelnou trenérkou. 

Péťa trénuje naše děti a juniory a sama se vzdělává v dospělácké složce TGJ. Kromě toho natáčí videa, trénuje fresstyle a je velmi kreativní. Péťa by pro naše tanečníky dýchala a je velmi důležitou součástí TGJ. 

PATRIK CARLOS KEJÍK

CARLOS

Skvělý tanečník a trenér Carlos z Brna a.k.a. Smooth C doslova miluje tanec a vše s ním spojené. Carlos na sobě dře ve dne v noci a jeho skills jsou vysoko nad běžným českým tanečním standardem. Přináší do TGJ nejen skvělé taneční kroky, ale i velké srdce a smysl pro povinnost. Pokud půjdete na jeho lekci, máte jistou, že vás zničí, ale taky pochopíte, že bez něj už tancovat nechcete😊!

MAREK ŽINČÁK

LOSKY

Losky je nová tvář TGJ, která vystřídala našeho dlouholetého trenéra Dana. Losky je plný elánu, nevyčerpatelné energie a naši bboys si ho velmi pochvalují. Losky začal s breakem už v roce 2002 a kromě tance se věnuje také DJingu. Pokud na sobě chcete opravdu makat, přihlašte se k Loskymu!

ANETA ŠINDELÁŘOVÁ

ANETKA

Anetka je naší věrnou tanečnicí už mnoho let a po krátké pauze se zase zapojila do lektorování. Letos povede složku těch nejmenších a podle nás není nikdo jiný, kdo by měl tak krásný vztah k dětem jako Anetka. Anetka je vždy pečlivě připravená na své lekce a spolu se svými svěřenci si tréninky skvěle užívají.

JAN PITKIN FEŇA

PITKIN

Pitkin je trenérem, který k nám přišel oficiálně teprve letos, nicméně součástí TGJ je už dlouhá léta jako spolupracují externí lektor. Vyučoval na našich soustředěních, campech a všichni ho máme velmi rádi pro jeho skvělé choreografie, freestyle, a také pro jeho dobrou náladu, kterou kolem sebe šíří, kudy chodí😊. 

ELIŠKA ROHREROVÁ

Momentálně jsem studentkou třetího ročníku na Západočeské Univerzitě v Plzni. V tomto městě jsem odstartovala i svoji taneční dráhu ve skupině T.C.O. dance Plzeň, kde jsem od šesti do třinácti let tančila Disco dance. 

TADEÁŠ CHMEL

Tadeáš je členem Dogga Clan crew, se kterou tvoří jeden z největších projektů na české taneční scéně. Dogga Clan jsou vítězi mnoha prestižních tanečních battlů, společně také organizují různé taneční akce a spolupracují se známými interprety. 

DAN "DENKY" NGUYEN

Denky se věnuje tancování již 14 let. Během tohoto období vyzkoušel mnoho tanečních stylů, nejvíce mu ale přirostl k srdci House dance, kterému se v posledních letech intenzivně věnuje. Věříme tak, že pro naše nejstarší PROFI tanečníky budou Denkyho lekce velmi inspirativní.