NAŠI TRENÉŘI

Trenér je tanečník, který vede tréninkový proces tanečníka, motivuje ho a připravuje ho na soutěže a vystoupení. Trenér je osoba, která tanečníka rozvíjí nejen tanečně, ale učí ho disciplíně, odpovědnosti, spolehlivosti a týmové spolupráci. V TEAMU GJ si velmi zakládáme na tom, že v naší skupině jsou mezi trenéry a tanečníky přátelské, až rodinné vazby, které pro nás hodnotově stojí nad všemi sportovními výsledky.

GABRIELA JIRÁKOVÁ

GABČA (GAB)

Naše TGJ mom Gabča je zakladatelkou a hlavní manažerkou taneční skupiny TEAM GJ. Díky její nepřetržité píli a cílevědomosti vybudovala v Říčanech spolu s ostatními velkou taneční rodinu, která je její příjemnou a neoddělitelnou součástí. Gabča vás vždy vyslechne, poradí, nasměruje a součástí její práce v TGJ je i motivace všech kolem ní (lektorů, tanečníků), protože cílů dosáhnete jen když budete makat víc než ostatní...😊

ELMER CARVALHO

ELMA

Výborný lektor, choreograf, freestyler a také úžasná osobnost, díky které jsme vystoupali na extraligovou úroveň, získali mezinárodní přesah a podívali se na soutěže jako MISTROVSTVÍ SVĚTA a MISTROVSTVÍ EVROPY v hip hopu a WORLD OF DANCE. Elmer je náš kreativní ředitel a podílí se na uměleckém směřování celého TGJ.

NATÁLIE KŘÍŽOVÁ

NATÁLKA

Natálka je úspěšná, inspirativní a velmi talentovaná lektorka a tanečnice. Je členkou TGJ již od jeho počátků a jsme na ni nesmírně pyšní. Má velmi široký taneční rozhled ve všech stylech a stále na sobě pracuje a vzdělává se. Nejvíce jí záleží na tom, aby naši tanečníci nejen dobře tancovali, ale aby se o tanec a kulturu s ním spojenou zajímali a znali důvod, proč tancují a proč právě tanec je disciplína, do které chtějí vložit maximum své energie a času. 

VOJTA BOUŘ

VOJTA

Náš veselý a super sympatický b-boy Vojta je dlouholetým trenérem a velkou oporou pro TGJ. Ať přijdete do TGJ studia kterýkoli den, máte téměř 100% jistotu, že tam Vojtu najdete, protože na sobě pracuje 24/7😊! 

Vojta trénuje začátečníky i pokročilé a jeho velmi oblíbenou disciplínou v rámci breakdance jsou power moves.

VANESA PODZEMSKÁ

VANESS

Vanes u nás začínala v dětské kategorii a nyní už tančí za dospěláky a prvním rokem začíná trénovat děti. Vanes na sobě vždy pracovala víc než ostatní - trénovala naplno, jezdila na workshopy a pilovala freestyle. Svoje lekce vede precizně a je pro výuku dětí velmi talentovaná.

DOMINIKA HOROVÁ

DOMI

Energická, profesionální a sympatická tanečnice, lektorka a choreografka. Domča se dostala přes balet, moderní gymnastiku, disca až k hip hopu, který ji naprosto oslnil. Domča dlouhou dobu působila ve známé taneční škole BDS Academy a nyní již mnoho let připravuje choreografie či se přímo účastní různých tanečních akcí, videoklipů ad. U nás kromě výuky lekcí stála u zrodu projektů Oneness a Drills.

ANETA ŠINDELÁŘOVÁ

ANETKA

Anetka je naší věrnou tanečnicí už mnoho let a po krátké pauze se zase zapojila do lektorování. Letos povede složku těch nejmenších a podle nás není nikdo jiný, kdo by měl tak krásný vztah k dětem jako Anetka. 

VLADUŠ STUŠKOVÁ

VLADUŠ

Usměvavá a vždy dobře naladěná Vladuš je skvělou trenérkou a tanečnicí. Kromě toho u nás pracuje jako hlavní koordinátorka komunikace s tanečníky a jejich rodiči. Vladuš k nám přišla již před mnoha lety z tanečních skupin Zkrat a Last minute. Nyní je TGJ maminkou mnoha našich tanečnic a tanečníků, je velmi motivující a z tanečníků vytváří jedinečné osobnosti.

PETRA MOTYČKOVÁ

PÉŤA

Péťa se svou vytrvalostí, pílí a vášní pro tanec stala nejen naší skvělou tanečnicí, ale také nepostradatelnou trenérkou. 

Péťa trénuje naše děti a juniory a sama se vzdělává v dospělácké složce TGJ. Kromě toho natáčí videa, trénuje fresstyle a je velmi kreativní. Péťa by pro naše tanečníky dýchala a je velmi důležitou součástí TGJ. 

PATRIK CARLOS KEJÍK

CARLOS

Skvělý tanečník a trenér Carlos z Brna a.k.a. Smooth C doslova miluje tanec a vše s ním spojené. Carlos na sobě dře ve dne v noci a jeho skills jsou vysoko nad běžným českým tanečním standardem. Přináší do TGJ nejen skvělé taneční kroky, ale i velké srdce a smysl pro povinnost. Pokud půjdete na jeho lekci, máte jistou, že vás zničí, ale taky pochopíte, že bez něj už tancovat nechcete😊!

MAREK ŽINČÁK

LOSKY

Losky je nová tvář TGJ, která vystřídala našeho dlouholetého trenéra Dana. Losky je plný elánu, nevyčerpatelné energie a naši bboys si ho velmi pochvalují. Losky začal s breakem už v roce 2002 a kromě tance se věnuje také DJingu. Pokud na sobě chcete opravdu makat, přihlašte se k Loskymu!

JAN FEŇA

PITKIN

Pitkin je trenérem, který k nám přišel oficiálně teprve letos, nicméně součástí TGJ je už dlouhá léta jako spolupracují externí lektor. Vyučoval na našich soustředěních, campech a všichni ho máme velmi rádi pro jeho skvělé choreografie, freestyle, a také pro jeho dobrou náladu, kterou kolem sebe šíří, kudy chodí😊.