Začátkem února v naší taneční škole začalo nové taneční pololetí. Oproti předcházejícímu se liší tím, že se soustředíme především na tvorbu choreografií, se kterými budou naši tanečníci v následujících měsících jezdit na soutěže. Naši tanečníci se zúčastní soutěže Best of the Best a také již tradičně i soutěže CDO. Mimo to nás čekají i další...

Naše tanečnice a trenérky Vaness Podzemská, Míša Vršecká a Naty Křížová měly příležitost natočit taneční video v prodejně Footshop! S produkcí holkám pomáhal trenér Daivi Vitešník a video natočil šikovný kameraman Mates Smolík. Výsledek můžeš najít na instagramu @teamgjcrew. Tak nabíhej to zkontrolovat!

V listopadu jsme pro naše děti a juniory uskutečnili dvě taneční soustředění, které se nesly tak trochu v jiném duchu :-). Letošní podzimní soustředění se netýkaly příprav choreografie na soutěže či vystoupení, ale byly zaměřené hlavně na rozvoj ve freestylu.

Sezóna je v plném proudu – mimo běžných tréninků využíváme naše taneční studio i na různé taneční a vzdělávací akce. Jednu takovou jsme uskutečnili v pátek 20. října, kdy se u nás odehrál DJ workshop a freestylová taneční session.

Po letních prázdninách jsme se navrátili do tanečních sálů a odstartovali tak novou sezónu v TGJ - v pořadí již osmnáctou!

Ahoj! Tak je to tady! Tento rok nás toho čeká opravdu hodně! Níže najdeš veškeré důležité termíny na tuto sezónu. Tak na nic nečekej a zapisuj do kalendáře! <3

1. STÁTNÍ SVÁTKY A PRÁZDNINY (v těchto dnech lekce v TGJ neprobíhají)

26. - 27.10. Podzimní prázdniny
17.11. Státní svátek
23.12. - 2.1. Vánoční prázdniny
2.2. Pololetní prázdniny...

Milí rodiče a tanečníci!
Rádi bychom Vám představili naší novou taneční pobočku v Uhříněvsi, kde otevíráme kurzy lekcí STREETDANCE pro děti (7 - 12 let) a juniory (13 - 16 let)!