Blog

Pokud jste někdo nenašel svoje číslo, ozvěte se na gabinajirakova@seznam.cz.Pokud jste někdo nespokojený s výsledkem a chcete to změnit, napište nám prosím, že se zúčastníte i zářijového náboru - opět na email gabinajirakova@seznam.cz.Berte to ale prosím tak, že jsme rozřazení provedli s největší péčí a rozumem!E-mail s detaily ohledně začátku roku...

Taneční EXHIBICE TEAMU GJ je tady! Pojďme si ji společně užít a zakončit tak letošní krásnou sezónu! Během celé Exhibice bude probíhat soutěž o nejlepší formaci, která si odnese speciální ceny! Hlasovat může každý z vás!

Zveme vás na "TGJ KONKURZ/ZÁPIS 2022"!"TGJ KONKURZ/ZÁPIS 2022 " na novou sezónu 2022/2023 bude probíhat ve dnech 15. 6. a 16. 6. 2022 a bude nabírat nové studenty a rozřazovat stávající studenty do měst, kde aktuálně trénujeme, což jsou Kunice, Benešov, Mnichovice a Říčany.

Vezeme skvělé výsledky z Mistrovství České republiky v Brně, které jsme posbírali o víkendu 13.-15.5.2022! Postoupilo nám na MČR 8 z 10 soutěžících složek. Trojkolová kvalifikace byla náročná, ale skvělá!