Milí rodiče a tanečníci!
Rádi bychom Vás pozvali na závěrečnou taneční TGJ Exhibici, která se koná v neděli 11.6.2023 v říčanské sportovní hale.
Lístky jsou v prodeji od zítřka - 17.5.2023 na recepci ve studiu v Říčanech nebo u jednotlivých trenérů v Benešově, Mnichovicích a Kunicích.

Téma letošní exhibice nese název WITH LOVE... a v...

Rádi bychom Vás pozvali na taneční nábory, které se budou konat v týdnu od 12.6. do 15.6. na všech pobočkách TGJ (Říčany, Benešov, Kunice, Mnichovice).

TGJ CAMP 2023

03.04.2023

Milí tanečníci, všechny vás zveme na nás taneční TGJ CAMP 2023! Čeká tě spoustu tance, sportovních aktivit, koupání v bazénu, přátel a mnoho dalšího s našimi trenéry a skvělými hosty!

Konečně máme fotky z vánoční show "Dýchej"! Fotky jsou od skvělé Karolíny Lauferové, které moc děkujeme za úžasné zaznamenání tak jedinečných momentů. Vánoční představení se všem tanečníkům opravdu povedlo a úspěšně jsme tím zakončili závěr roku 2022.

TGJ CAMP 2022

26.08.2022

Zajímá tě, jak jsme si užili letošní TGJ CAMP 2022? Myslíme, že následující fotky mluví za vše! Jako každý rok jsme společně vyrazili si užít týden plný tance, skvělých přátel a zábavy. Letos to opravdu stálo za to. Na camp za námi přijelo hned několik externích lektorů, kteří posunuli celý camp zase o level výše a my jsme si...

Pokud jste někdo nenašel svoje číslo, ozvěte se na gabinajirakova@seznam.cz.Pokud jste někdo nespokojený s výsledkem a chcete to změnit, napište nám prosím, že se zúčastníte i zářijového náboru - opět na email gabinajirakova@seznam.cz.Berte to ale prosím tak, že jsme rozřazení provedli s největší péčí a rozumem!E-mail s detaily ohledně začátku roku...