TGJ CAMP 2022

26.08.2022

Zajímá tě, jak jsme si užili letošní TGJ CAMP 2022? Myslíme, že následující fotky mluví za vše! Jako každý rok jsme společně vyrazili si užít týden plný tance, skvělých přátel a zábavy. Letos to opravdu stálo za to. Na camp za námi přijelo hned několik externích lektorů, kteří posunuli celý camp zase o level výše a my jsme si...

Pokud jste někdo nenašel svoje číslo, ozvěte se na gabinajirakova@seznam.cz.Pokud jste někdo nespokojený s výsledkem a chcete to změnit, napište nám prosím, že se zúčastníte i zářijového náboru - opět na email gabinajirakova@seznam.cz.Berte to ale prosím tak, že jsme rozřazení provedli s největší péčí a rozumem!E-mail s detaily ohledně začátku roku...

Taneční EXHIBICE TEAMU GJ je tady! Pojďme si ji společně užít a zakončit tak letošní krásnou sezónu! Během celé Exhibice bude probíhat soutěž o nejlepší formaci, která si odnese speciální ceny! Hlasovat může každý z vás!

našim tanečníkům ze složek dětí B a mnichovických juniorů za krásné vystoupení na Mnichovickém kramaření, které se odehrálo v sobotu 28.5.2022!

Vezeme skvělé výsledky z Mistrovství České republiky v Brně, které jsme posbírali o víkendu 13.-15.5.2022! Postoupilo nám na MČR 8 z 10 soutěžících složek. Trojkolová kvalifikace byla náročná, ale skvělá!