TGJ CAMP 2022

TERMÍN: 14.-21.8.2022

Je to tady! Konečně se blíží náš oblíbený TGJ CAMP, kde si jako každý rok spolu užijeme spoustu tance, koupání, táborák a mnoho dalších skvělých aktivit společně s našimi trenéry a skvělými hosty!

PODROBNÉ INFORMACE:

Taneční TGJ CAMP je určen pro všechny děti 6-10 let, juniory 11-15 let a dospěláky 15+ z taneční školy TEAM GJ, ale také pro děti, které u nás netancují a mají to třeba v plánu nebo si s námi chtějí užít týden plný tance a zábavy!

DĚTI:

Letos jsme vyhradili 35 míst pro děti 6-10 let, které budou mít speciální program. Po celou dobu o ně bude skvěle postaráno našimi přímo pro tento účel vyhrazenými vedoucími a praktikanty.

JUNIOŘI A DOSPĚLÍ:

Jako každý rok, i letos proběhne na začátku pobytu rozřazení do výkonnostních složek dle vašich tanečních dovedností. Pro tuto starší skupinu máme připraveny náročnější tréninky, delší večerku apod.

PROGRAM:

Hlavní náplní tanečního TGJ Campu je výuka streetdance, konkrétně různých jeho tanečních stylů jako hip hop, house, breakdance, poppin, lockin a další. Všichni účastníci jsou rozděleni do speciálně vytvořených složek podle věku a výkonnosti, v nichž na sobě po celou dobu campu intenzivně pracují. Z TGJ Campu odjíždějí všichni tanečníci s minimálně o stupeň lepší výkonností. Velmi se to projevuje potom na podzimních konkurzech do tanečních skupin!

Na každý den po tréninkách máme připravený speciální program ve formě tanečních battlů, soutěží (např. talent night), diskoték a jako už každý rok nesmí chybět odpoledne, kdy si vytvoříme vlastní "hawai party".

UBYTOVÁNÍ, STRAVA, DOPRAVA:

Letošní TGJ Camp se koná ve stejném areálu jako minulý rok, a to v rekreačním středisku Pařez, který se nachází v obci Zámostí - Blata. Omrknout ho můžete zde: https://rsceskyraj.cz/. Ubytování je v budově areálu, kde jsou společné pokoje vybavené vlastní koupelnou. K dispozici budeme mít 4 taneční plochy - zrcadlový sál, klubovnu, jídelnu, stan a dále nespočet potenciálních venkovních tanečních ploch. V areálu jsou dva bazény a také přírodní rybník. Celá lokalita je součástí Českého ráje. Na TGJ Camp jezdíme společným autobusem, vlastní doprava je také možná. Areál je autem z Říčan pouhých 50 minut.

Jídelníčky připravujeme vždy předem a konzultujeme s kuchařem, aby byla strava ideální pro taneční výkony, proto se můžete těšit na fit stravu.

CENA: 5800,- Kč

Součástí je: ubytování, plná penze (strava 5x denně - snídaně, oběd, svačina, večeře, II.večeře), taneční lekce s trenéry TGJ, workshopy s hosty, zdravotnický dozor, veškerý doprovodný program.

Autobus se hradí zvlášť, cena bude upřesněna po uzavření přihlášek v návaznosti na obsazenost autobusu - počítáme kolem 300-400Kč/os.

Zálohu ve výši 2000Kč uhraďte do 30.4., zbylou částku nejpozději do 19.6., to vše na číslo účtu: 5188097002/5500.


DŮLEŽITÉ INFORMACE - SHRNUTÍ

TERMÍN: neděle 14.8. (začínáme večeří) - neděle 21.8. (končíme snídaní)

MÍSTO KONÁNÍ: Blata 61, 506 01 Zámostí - Blata

CENA: 5800Kč

Autobus se hradí zvlášť, cena bude upřesněna po uzavření přihlášek v návaznosti na obsazenost autobusu - počítáme kolem 300-400Kč/os.

Zálohu ve výši 2000Kč uhraďte do 30.4., zbylo částku nejpozději do 19.6., to vše na číslo účtu: 5188097002/5500.


ZÁVAZNÁ A KOMPLETNÍ PŘIHLÁŠKA NA TGJ CAMP 2022

YOUNG INSTITUTE s.r.o. - společnost založená Gabčou, Natálkou, Elmou a Vladuš za účelem pořádání veškerých zájmových a vzdělávacích aktivit pro mladé.

ZDE VYPLŇUJTE:

DÍTĚ - TANEČNÍK

DOKUMENTY K ODJEZDU:

  • Posudek o zdravotní způsobilosti tanečníka vystavený a podepsaný lékařem
  • Potvrzení o bezinfekčnosti tanečníka podepsané zákonným zástupcem
  • Kartička zdravotní pojišťovny (kopie stačí)
  • Užívané léky a rozpis užívání - stručně popsat
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů - za účelem focení

Vše v jednom balíčku k předání trenérům u odjezdu či na místě při nástupu tanečníka na pobyt.

STORNO PODMÍNKY:

  • V době do 30 - 20 kalendářních dnů před konáním pobytu 50% z ceny
  • V době 19 - 1 kalendářních dnů před zahájením pobytu 80% z ceny
  • Během pobytu - bez nároku na kompenzaci

Pokud chcete uplatnit storno podmínky, je nezbytné nás kontaktovat písemně formou e-mailu na vl.stuskova@gmail.com. Uplatnění storno podmínek je účinné ode dne doručení e-mailu.

Vaše osobní údaje zpracováváme podle zásad nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR). Informace související se zpracováním Vašich osobních údajů jsou dostupné na našich webových stránkách ODKAZ. S otázkami týkajícími se ochrany osobních údajů nás kontaktujte na e-mailu gabinajirakova@seznam.cz.