TGJ CAMP 2021

Letní TGJ CAMP je zpět a pro rok 2021 pro vás máme speciální novinku! 

Letošní camp totiž bude na novém místě - v krásném areálu s rybníkem a bazénem v Českém ráji! Omrknout ho můžete zde: https://rsceskyraj.cz/. Ubytování bude zajištěno v prostorné budově s 35 pokoji a vlastními koupelnami a wifi. Tančit budeme ve skvělých 4 tanečních sálech (z toho 2 zrcadlových) a nebo ve venkovních stanech či pod širým nebem. Jídelníčky připravujeme předem, proto se těšte na skvělou fit stravu! Ale nebojte, cheat days taky budou:).

Užijete si spoustu tance, koupání, Hawai party vol. 2, táboráky a mnoho dalších aktivit se všemi vašimi oblíbenými trenéry a skvělými hosty!

Pro koho je TGJ CAMP určen?

Letos jsme se rozhodli rozdělit celý camp na dvě sekce - na dětskou a juniorsko-skorodospělou. Do dětské sekce spadají všechny děti ve věku 8-12 let, které budou mít speciální program a rovněž se o ně budou nepřetržitě starat tzv. "chůvičky" z řad našich milých trenérek. Do sekce juniorsko-dospělé spadají všichni ve věku 13 - 17 let, kteří budou mít náročnější tréninkový program, delší večerku, ale pochopitelně pevně stanovená pravidla, která se budou dodržovat. Úplní dospěláci nad 18 let budou ubytováni odděleně a budou mít svůj program. Rozhodli jsme se opět ustanovit roli HLAVNÍHO VEDOUCÍHO neboli "hlavase", který bude dohlížet na hladký chod celého campu. Rovněž nás doprovodí zdravotník, abychom si mohli tu a tam nechat ošetřit odřené koleno. A pokud nám budete chtít zavolat a na cokoli se nás v průběhu campu zeptat, budeme mít pro tyto účely speciální telefonistku, která bude pro vás - rodiče k dispozici 24/7 :-). 


DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Termín: neděle 15.8 (začínáme večeří) - neděle 22.8 (končíme snídaní)

Místo konání: Blata 61, 506 01 Zámostí- Blata

Cena bez dopravy (zajistíš si vlastní): 4999,- Kč

Cena s dopravou (zajistíme ti autobus s odjezdem z Říčan): 5250 ,- Kč 

(cena za dopravu může být ještě z důvodu aktuální pocovidové situace a zdražení dopravy navýšena, uhraďte tedy prozatím tuto sumu a kdyby se cena ještě upravovala, dáme vám včas vědět, děkujeme za pochopení)

(Cena mimo dopravu, která je specifikována výše, zahrnuje: ubytování na 7 nocí, kvalitní a vyváženou stravu 5x denně, taneční lekce 2-4x denně dle volby, pitný režim a samozřejmě večerní program:)) 


ZÁVAZNÁ A KOMPLETNÍ PŘIHLÁŠKA NA TGJ CAMP 2021

Pořadatel: YOUNG INSTITUTE s.r.o. - společnost založená Gabčou, Elmerem, Natálkou a Vladuš za účelem pořádání veškerých zájmových a vzdělávacích aktivit pro mladé. 

ZDE VYPLŇUJTE:

DÍTĚ - TANEČNÍK

DŮLEŽITÉ INFORMCE

DOKUMENTY K ODJEZDU:

  • Posudek o zdravotní způsobilosti tanečníka vystavený a podepsaný lékařem
  • Potvrzení o bezinfekčnosti tanečníka podepsané zákonným zástupcem
  • Kartička zdravotní pojišťovny (kopie stačí)
  • Užívané léky a rozpis užívání - stručně popsat
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů - za účelem focení

Vše v jednom balíčku k předání trenérům u odjezdu či na místě při nástupu tanečníka na pobyt.

STORNO PODMÍNKY:

  • V době do 30 - 20 kalendářních dnů před konáním pobytu 50% z ceny
  • V době 19 - 1 kalendářních dnů před zahájením pobytu 80% z ceny
  • Během pobytu - bez nároku na kompenzaci

Pokud chcete uplatnit storno podmínky, je nezbytné nás kontaktovat písemně formou e-mailu na vl.stuskova@gmail.com. Uplatnění storno podmínek je účinné ode dne doručení e-mailu.

Vaše osobní údaje zpracováváme podle zásad nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR). Informace související se zpracováním Vašich osobních údajů jsou dostupné na našich webových stránkách ODKAZ. S otázkami týkajícími se ochrany osobních údajů nás kontaktujte na e-mailu gabinajirakova@seznam.cz.

Cena bez dopravy (zajistíte si vlastní): 4999,- Kč

Cena s dopravou (zajistíme vám autobus s odjezdem z Říčan): 5250 ,- Kč (cena za dopravu může být ještě z důvodu aktuální pocovidové situace a zdražení dopravy navýšena, uhraďte tedy prozatím tuto sumu a kdyby se cena ještě upravovala, dáme vám včas vědět, děkujeme za pochopení)

Platbu uhraďte nejpozději do konce června 2021 na bankovní účet č. 5188097002/5500.