TGJ CAMP 2021

Letní TGJ CAMP je zpět a pro rok 2021 pro vás máme speciální novinku! 

Letošní camp totiž bude na novém místě - v krásném areálu s rybníkem a bazénem v Českém ráji! Omrknout ho můžete zde: https://rsceskyraj.cz/. Ubytování bude zajištěno v prostorné budově s 35 pokoji a vlastními koupelnami a wifi. Tančit budeme ve skvělých 4 tanečních sálech (z toho 2 zrcadlových) a nebo ve venkovních stanech či pod širým nebem. Jídelníčky připravujeme předem, proto se těšte na skvělou fit stravu! Ale nebojte, cheat days taky budou:).

Užijete si spoustu tance, koupání, Hawai party vol. 2, táboráky a mnoho dalších aktivit se všemi vašimi oblíbenými trenéry a skvělými hosty!

Pro koho je TGJ CAMP určen?

Letos jsme se rozhodli rozdělit celý camp na dvě sekce - na dětskou a juniorsko-skorodospělou. Do dětské sekce spadají všechny děti ve věku 8-12 let, které budou mít speciální program a rovněž se o ně budou nepřetržitě starat tzv. "chůvičky" z řad našich milých trenérek. Do sekce juniorsko-dospělé spadají všichni ve věku 13 - 17 let, kteří budou mít náročnější tréninkový program, delší večerku, ale pochopitelně pevně stanovená pravidla, která se budou dodržovat. Úplní dospěláci nad 18 let budou ubytováni odděleně a budou mít svůj program. Rozhodli jsme se opět ustanovit roli HLAVNÍHO VEDOUCÍHO neboli "hlavase", který bude dohlížet na hladký chod celého campu. Rovněž nás doprovodí zdravotník, abychom si mohli tu a tam nechat ošetřit odřené koleno. A pokud nám budete chtít zavolat a na cokoli se nás v průběhu campu zeptat, budeme mít pro tyto účely speciální telefonistku, která bude pro vás - rodiče k dispozici 24/7 :-). 


DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Termín: neděle 15.8 (začínáme večeří) - neděle 22.8 (končíme snídaní)

Místo konání: Blata 61, 506 01 Zámostí- Blata

Cena bez dopravy (zajistíš si vlastní): 4999,- Kč

Cena s dopravou (zajistíme ti autobus s odjezdem z Říčan): 5250 ,- Kč

(Cena mimo dopravu, která je specifikována výše, zahrnuje: ubytování na 7 nocí, kvalitní a vyváženou stravu 5x denně, taneční lekce 2-4x denně dle volby, pitný režim a samozřejmě večerní program:)) 


Níže vyplňujte REZERVAČNÍ FORMULÁŘ pro rezervaci vašeho místa na TGJ CAMPU, kompletní přihlášku vám následně zašleme: