PÉŤA

Inspirace: Videa tanečníků a choreografů z celého světa - nejoblíbenější z nich jsou Kyle Hanagami a Parris Goebel. Celkově ráda sleduje jakákoliv taneční videa s tanečními styly od A do Z.

Motto: Nezáleží na tom, s čím si přišel, ale s čím odcházíš.  

Péťa je naše dlouholetá a stále se rozvíjející tanečnice, která se díky její vytrvalé píli a vášni, stala nepostradatelnou a velmi oblíbenou trenérkou TGJ. Kromě tancování a trénovaní v TGJ je Péťa členkou Las Chicas, se kterými slavila příjemné úspěchy na choreo scéně.

Mezi její oblíbené taneční styly patří především hip hop ve své choreo podobě, skvěle však vyniká i v dalších stylech jako např. house. Je stále usměvavá, plná elánu a velice milá. Nejen děti její lekce díky jejímu skvělému přístupu milují. Ve svých hodinách se pečlivě věnuje technice tanečních stylů, základním tanečním prvkům, choreo a u nejmenších dětiček nechybí ani taneční hry.

Péťa se neustále sebevzdělává, pracuje na sobě a každá její choreografie je do detailu promyšlená. Společně s ostatními trenéry tvoří a je součástí různých vystoupení a shows. Se svými svěřenci vytváří velmi úspěšné choreografie, nejednou si přivezli zlatý pohár!

    Taneční zkušenosti:
  • 1. místo na soutěži Žďár tančí děti - 2018 - choreograf
  • 1. místo na soutěži Žďár tančí junioři - 2018 - choreograf
  • Soutěž Right to dance 2018 - junioři 3. místo a děti postup do finále
  • Tvorba a spolupráce na choreografiích "Las chicas" (komerční i nekomerční vystoupení)
  • 1. místo Choreo battle - 2016
  • Choreografka soutěžních i nesoutěžních dětí a juniorů - medailové pozice na regionálních soutěžích