JANČA

Inspirace: Všude tam, kde otevřeš oči i srdce. Tam, kde se rozhlédneš, nadechneš a vstřebáš pozitivní energii.

Motto: Jdi si za svým snem a bojuj za to, čemu věříš!

Tanci se věnuje již od předškolního věku. Od roku 2007 je členkou Teamu GJ a po několika letech se dopracovala až k trénování dětské přípravky. Od roku 2012 vedla přípravné kurzy v Kolovratech a Říčanech. Nyní od roku 2016 působí v Mnichovicích, kde třetí sezónou trénuje své dvě složky - mini děti BUNNIES (4-6 let) a větší děti ZEBRAS (7-10 let).

Práce s dětmi ji velmi naplňuje a baví, proto se rozhodla jít touto cestou i po profesní stránce. V květnu 2018 ukončila bakalářské studium Pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a nyní pokračuje v magisterském studiu Sociální pedagogiky.

Janča se snaží lekce pojmout zábavnou, odlehčenou a hravou formou. Zaměřuje se na to, aby dětem v přípravných kurzech předala základy tance, naučila je poslouchat i vnímat hudbu a především je neodradila od volnočasové aktivity, kterou by neměly vnímat jako povinnost, ale jako potřebné a příjemné odreagování. Na základě těchto cílů se je snaží vést k tomu, aby milovaly pohyb, aby je tanec naplňoval, obohacoval a do budoucna se mu s radostí věnovaly. Její snahou je také naučit děti přizpůsobovat se požadavkům a pravidlům, které si vždy společně určí, ale zároveň dává dětem prostor samostatně se projevit. V neposlední řadě se snaží o to, aby se ve skupině pěstovaly pozitivní vztahy v rodinném duchu, což je v TEAMGJ to hlavní. Když totiž dítě zahrnete láskou a pochopením, ono vám to dvojnásobně vrátí. "To je pak pro mne balzám na duši a největší ocenění, které za svou práci - poslání mohu získat", říká Janča.

Taneční zkušenosti:

  • účast na soutěžích: Czech Dance Organization, Taneční skupina roku
  • kvalifikace na ME, účast na MS
  • taneční vystoupení a různé projekty Teamu GJ
  • taneční soustředění / workshopy, letní taneční soustředění (tábor)
  • spoluzakladatelka tanečního uskupení Las Chicas - spolupráce na choreografiích, taneční vystoupení, 1. místo na ChoreoBattle 2016
  • vedoucí na dětských letních táborech, příměstských táborech
  • 2016/2017 vedení tanečního kroužku v MŠ Mnichovice
  • choreografka dětských přípravek a mírně pokročilých