UPDATE Z TGJ STUDIA

04.11.2023

Sezóna je v plném proudu – mimo běžných tréninků využíváme naše taneční studio i na různé taneční a vzdělávací akce. Jednu takovou jsme uskutečnili v pátek 20. října, kdy se u nás odehrál DJ workshop a freestylová taneční session.

DJ workshop vedl nikdo jiný než náš trenér breaku Losky. Losky má dlouholeté zkušenosti s hraním na vinyly. Nejčastěji ho můžete potkat DJovat právě na breakových battlech. Našim tanečníkům na workshopu ukázal základní techniky a vychytávky DJingu. Losky nás pak doprovázel i na taneční session, kde pokračoval s hraním.

Freestyle session pak byla pod křídlem našich trenérů Daiviho a Tadeáše. Tanečníci si vyzkoušeli různé freestylové koncepty a na závěr došlo i na společné jamy. S doprovodem "živé" hudby od Loskyho se ve studiu utvořila hezká atmosféra, kterou doufáme, že v blízké době zažijeme, na další session, znovu! :) Za fotky moc děkujeme Tobíkovi! <3

Tak na viděnou ve studiu!

malé info: Pro váš velký zájem o merch z TGJ CAMPU, jsme jeho poslední kusy vystavili k prodeji v TGJ studiu. Připomínáme, že je to poslední šance k jeho koupi.

Váš TEAMGJ <3