ORGANIZÁTOR TEAMGJ

Organizátorem příměstských táborů je zkušený tým našich lektorů z TEAMGJ, který má s pořádáním aktivit pro děti již více než 15 letou zkušenost. Příměstské tábory pořádáme čtvrtým rokem a letos jsme se rozhodli pořádně vylepšit aktivity, které jsme pro vaše děti připravili! Pozvali jsme totiž řadu profesionálů, kteří dětem představí sporty a tanec pod profi vedením, a dále jsme rozdělili turnusy na taneční a sportovní, abychom mohli taneční turnus zaměřit na intenzivnější zdokonalení vašich tanečních dovedností a také abychom měli sportovní variantu tábora pro netanečníky. Děti, které přihlásíte na náš příměstský tábor, tak můžou, ale také vůbec nemusí mít s tancem jakékoli zkušenosti!

KOORDINÁTOR 

VLADUŠ STUŠKOVÁ

Tel: 731 171 184

Email: vl.stuskova@gmail.com

Potřebujete poradit? Nejste si jistí, zda je příměstský tábor vhodný právě pro vaše dítě? Neváhejte a obraťte se na naši Vladuš, která je zde pro vás a zodpoví vám veškeré vaše dotazy. Dále bude dohlížet na celkový průběh a organizaci všech příměstských táborů.

Vladuš je v TEAMGJ téměř od jeho založení a za tu dobu se stala nejen trenérkou, kamarádkou a vzorem dětí, ale také iniciátorem různých aktivit a spoluorganizátorem našich akcí. Na Vladuš se obracejte kdykoli a s čímkoli, protože všechno ví! 😊

VEDOUCÍ INSTRUKTOŘI

PÉŤA JANOVSKÁ

Péťa s námi v TEAMGJ působí již od svých 13 let. Začínala jako studentka, přičemž nyní tančí v reprezentační áčkové složce, a již dlouhá léta působí i jako trenérka všech věkových kategorií. Vy ji poznáte v roli hlavní vedoucí tanečních příměstských táborů. Péťa si skvěle rozumí s dětmi všech věkových kategorií a je jim velikou inspirací a vzorem. S Péťou se děti zaručeně nudit nebudou!

Péťa vzkazuje:

"Na příměšťákách mě nejvíce baví, že se s dětma můžu poznat lépe než na tréninku. Práci s dětmi mám ráda, protože jsou to sluníčka a dělají život krásný!"

S Péťou se setkáte v Říčanech na tanečních táborech.

SABČA KOLLÁROVÁ

Sabinka působila zpočátku v benešovské pobočce TEAMGJ. Jelikož je velmi talentovaná, brzy se dostala do áčkové reprezentační složky do Říčan a rovněž trénuje dětské a juniorské taneční složky. Kromě toho je vedoucí recepční našeho TGJ Studia a tedy zcela nepostradatelnou součástí naší taneční školy. Iniciuje spoustu skvělých nápadů, aktivit a her pro děti. Děti ji naprosto zbožňují a ona zbožňuje je. Vždycky ví, co je potřeba udělat, aby se děti nenudily a skvěle se zabavily.

Sabča vzkazuje.

"Na příměšťáky se těším především díky pestrosti programu, který baví nejen děti, ale také nás - instruktory ☺. Vždy se snažím děti skvěle zabavit a nenechat je jen tak posedávat. "

VANESS PODZEMSKÁ

Vaneska je u nás již od dětí a nyní už tančí za naše profi dospěláky. Učí u nás, jak děti, tak juniory a její lekce jsou vždy skvěle naladěné a plné energie. Vaneska je pro děti nejen inspirací, ale i skvělou kamarádkou, která všem dokáže vždy zvednout náladu a skvěle je nabudit!

Vanes vzkazuje: "Letos se se mnou můžete těšit na spoustu srandy a několik tanečních workshopů, kde se pořádně zapotíte, ale i něco naučítě!"

INSTRUKTOŘI

DANIELA RICHTEROVÁ

Energická, veselá a talentovaná Dáda funguje v TGJ již od svých 6 let a nyní se propracovala až k reprezentaci naší dospělé áčkové složky. Dáda je velice sportovně nadaná ovládá nejen tanec, ale také taekwondo, běh a jiné sporty. Děti se s ní rozhodně nudit nebudou! Vše dělá s radostí, ohromným nadšením a úsměvem na tváři. Má bohaté zkušenosti jako vedoucí na táborech s různým zaměřením.

Danča vzkazuje:

"Na příměšťaky se těším, protože si myslím, že si s dětmi uděláme hezký týden plný srandy. Vzájemně se sblížíme a společně se něco nového naučíme."


NIKITA JETMAROVÁ

Naše nová posila, která si svojí pozitivní náladou a energií získá snad každého! Niky je jedním z našich nových talentů, která s námi spolupracuje na mnoha projektech. Je milá, energická a zodpovědná. Skvěle si rozumí s dětmi a jejím přístupem si je vždycky brzy získá. Nikita vám může být povědomá, pracuje u nás na recepci.

Nikita vzkazuje:

"Práce s dětma je parádní, vždycky mi dodají tolik energie a já jim naopak můžu předat své zkušenosti, které jsem posbírala během svých let v TGJ i mimo něj. Taneční příměšťáky jsou cesta, jak spojit tanec a zábavu, což myslím, že děti nadchne a nakopne na celý rok!"


SIMČA EMBACHEROVÁ

Simča je naše další nová posila na letošní příměstské tábory. Milá a sympatická Simča má s dětmi veliké zkušenosti, jak ve spolupráci s TGJ, tak mimo něj. Pomáhá nám s dětmi na tanečních akcích, tanečních soutěžích, či jako praktikant na táborech. S dětma si umí vždy vybudovat krásný vztah a děti jí, díky její povaze, naprosto zbožňují.

Simča vzkazuje:

"Mám ráda děti a tanec a příměšťáky jsou ideální příležitost, jak to propojit. Je tam spousta zábavy a zážitků nejen pro děti, ale i pro nás instruktory."