VÝSLEDKY KONKURZU

Zdravíme všechny děti a rodiče,

v první řadě bychom chtěli všechny tanečníky pochválit za to, jak perfektně zvládli bojovat s trémou a konkurz skvěle zvládli! A vám, co jste třeba trošku zaváhali nebo máte pocit, že se vám to nepovedlo, vzkazujeme - nevěšte hlavu, když budete mít pocit, že jste zařazeni jinde, než máte být, tak pak stačí makat na tréninkách a třeba za měsíc může být všechno jinak a můžete se dostat do své vysněné složky. Každopádně k výsledkům sdělujeme následující: 

1. U každého z vás jsme zohledňovali věk, výkonnost, taneční zkušenosti a také vaše preference, co se týče kamarádů apod. Nebylo to vždy jednoduché a stalo se, že jsme někdy nemohli vyhovět vašemu přání - mohlo to být také tím, že si vysloveně někdo z trenérů přál mít vás ve své složce.

2. NIC NENÍ JAKO LONI!

To znamená například, že pokud byli Butterflies loni začátečníci, letos tomu tak není! A nejen oni. Proto nesmutněte, pokud se nedostanete do jiné složky, někdy je to tím, že trenér chce pokračovat s konkrétní složkou v tom, co loni začal. A zase naopak někdy to tak není. Proto neporovnávejte loňský rok s letošním a nehledejte v tom propojení!

3. Pokud i přes to, že jste si PODROBNĚ PROČETLI výše uvedené informace máte pocit, že nejste zařazeni správně, kontaktujte nás prosím e-mailem na info@teamgj.cz. Rádi vám pomůžeme!

4. ROZVRH

jsme měnili v návaznosti na školní povinnosti trenérů a zároveň také v návaznosti na to, že po pondělním konkurzu došlo k výraznému nárůstu počtu našich členů, takže jsme museli přidat další složky, aby se na každého dostalo. Děkujeme předem, že nás chápete, opravdu jsme se snažili dělat co nejméně změn.

5. INFORMACE

Během tohoto týdne vám e-mailem přijdou detailní informace k tréninkům včetně ceny za pololetí. Pokud byste měli jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře a byli spokojeni. 

6. Začínáme v týdnu od 17.9.

DĚKUJEME VŠEM ZA VAŠI PŘÍZEŇ, VÁŽÍME SI KAŽDÉHO Z VÁS A TĚŠÍME SE NA SPOLEČNÉ TRÉNINKY!

VÁŠ TEAM GJ