TGJ CAMP 2023

03.04.2023

Milí tanečníci, všechny vás zveme na nás taneční TGJ CAMP 2023! Čeká tě spoustu tance, sportovních aktivit, koupání v bazénu, přátel a mnoho dalšího s našimi trenéry a skvělými hosty!

Taneční TGJ CAMP je určen pro všechny děti 6-10 let, juniory 11-15 let a dospěláky 15+ z taneční školy TEAMGJ, ale také pro všechny ostatní děti, které u nás netancují a mají to třeba v plánu nebo si s námi chtějí užít pořádný taneční týden, který je plný zábavy a skvělých zážitků!

DĚTI:

Pro děti ve věku 6-10 let máme vždy speciální program, uzpůsobený k jejich fyzické a taneční výkonnosti. Po celou dobu o ně bude skvěle postaráno našimi pro tento účel přímo vyhrazenými vedoucími a praktikanty.

JUNIOŘI A DOSPĚLÍ:

Každý rok na začátku campu probíhá rozřazení tanečníků do výkonnostních složek podle tanečních dovedností. Tanečníci mají náročnější lekce ve větší intenzitě, delší večerku apod.

PROGRAM:

Hlavní náplní tanečního TGJ Campu je výuka streetdance, konkrétně různých jeho tanečních stylů jako jsou hiphop, house, breakdance, dancehall, poppin, lockin a další. Tanečníci jsou rozděleni do speciálně vytvořených složek podle výkonnosti a věku, v nichž na sobě po celou dobu campu intenzivně pracují. Máme ověřené, že každý rok odjíždějí tanečníci z campu s minimálně o stupeň lepší výkonností, než měli na začátku campu. Rozdíl je pak velmi znát na podzim, kdy se tanečníci rozdělují do jednotlivých složek na novou sezónu!

Přes den probíhají především lekce a poté máme na každý den po tréninkách připravený speciální program ve formě tanečních soutěží, battlů, kvízů, rozhovorů s hosty a spoustu dalších aktivit. Každý rok máme také tradiční odpoledne u bazénu, kde si vytvoříme vlastní "hawai" party!


Přihlašuj se zde: TGJ CAMP 2023